Kompletné zateplenie

Bytové domy, Rodinné Domy, Haly a Sklady, Iné objekty 

Zateplenie domu znamená zníženie únikov tepla

Podobné percento tepla uniká aj cez strechu domu alebo okolo okien. Teplo, ktoré nespotrebujete, sa vôbec nemusí vyrobiť, čo šetrí nielen vašu peňaženku, ale aj životné prostredie. V súčasnosti je možné zateplením domu znížiť náklady na vykurovanie.

– zateplujeme obvodové múry, balkóny, strechy a suterén. Realizujeme zateplenie novostavieb alebo starších objektov. Izolujeme minerálnou vlnou, polystyrénom a styrodurom. Na práce používame lešenie alebo závesné lávky.

Termokeramické nátery :

Na fasády – Nátery ClimateCoating sú zárukou kvality pre zdravé bývanie bez plesní. Výrazná energetická úspora na vykurovaní a klimatizácii v zime aj v lete (15-40%) doložená z praxe, ochrana fasády pred poveternostnými vplyvmi (zníženie výskytu zelených rias, húb a plesní), odolnosť náteru pred škodlivým UV žiarením, znižuje tvorbu kondenzácie vody na povrchu stavebných konštrukcií.

Na strechy – Reflexná vrstva strechy s vynikajúcim chladiacim výkonom

ThermoActive je náter strechy klimatizácie. Zaisťuje chladné miestnosti pod horúcim slnkom. ThermoActive predlžuje životnosť strešnej konštrukcie a znižuje teploty vo vnútri budovy. To šetrí zdroje na údržbu strechy a znižuje spotrebu energie klimatizačných systémov.

Na konštrukcie – Všestranný náter v priemysle je odolný ochranný povlak s teplotnou odolnosťou od -40°C do +150°C.

Všetky nátery a farby od ClimateCoating © sú založené na technológii reflexných membrán a majú čisto fyzikálny efekt. Ekologické a vysokovýkonné farby už od roku 2003 presviedčajú užívateľov na celom svete svojimi špeciálnymi vlastnosťami a vysokou ekonomickou účinnosťou.

Na drevo – Odolná ochrana dreva proti poveternostným vplyvom – nepriehľadná

Nature je nepriehľadný high-tech náter pre všetky rozmerovo stále a rozmerovo stabilné drevené diely vo vonkajšom priestore. ClimateCoating Nature je vysoko odolná voči poveternostným vplyvom a s trvalou elasticitou – je perfektnou ochranou dreva už roky! 

Izolácie

Ploché strechy – Na vytvorenie dodatočnej tepelnoizolačnej vrstvy v konštrukcii plochých striech sa používajú najmä izolačné dosky z extrudovaného polystyrénu Styrodur. Pri rozhodovaní o konkrétnom type izolačnej dosky je potrebné zohľadniť účel, na ktorý má byť strecha určená a uvažované zaťaženie tepelnoizolačnej vrstvy.

Základy domov – Asfaltové pásy sú najčastejšie používanou hydroizoláciou spodnej stavby. Netreba zabúdať aj na tepelnú izoláciu a odvetranie základov napr. Nopové fólie  ktoré majú vynikajúce difúzne vlastnosti proti prieniku vodných pár a plynov.

Prístrešky a terasyHydroizolácia na prístrešok a terasu musí odolávať nielen UV žiareniu, ale hlavne tečúcej dažďovej vode, snehu, mrazu a ľadu.

Na potrubia – Tepelná izolácia potrubia proti zamŕzaniu, tepelným stratám TUV  a izolácia vzduchotechniky